Valentýnský pobyt či výlet

valentýnský pobyt - Valentýn 2014

K Valentýnu patří od pradávna dárky jako kytice, plyšové srdce či sladkosti. Současně nemůže nechybět kvalitní víno a nějaká ta dobrá večeře. Většina zamilovaných párů si vyrazí do blízké oblíbené restaurace nebo vinárny. Prostě tam, kde to mají již vyzkoušeno a chutná jim tam. Hezká hudba, svíčky, super jídlo. Prostě romantika jak má být. Pokud chcete být ale originální, je úplně nejlepší zajet si na valetýnský pobyt nebo si udělat aspoň menší valentýnský výlet.

Valentýnský pobyt se slevou i 80%

Buďte originální a vyrazte spolu na valentýnskou oslavu na nějaké hezké místo. Vybrali jsme pro Vás 2 slevové servery, kde si opravdu vybere každý. Na ubytování a výlety jsou slevy třeba i 80%. S příchodem slevových serverů nemusíte ani sahat hluboko do kapsy. Víkendové romantické pobyty jsou již dostupné pro dva od 2.000. A někde dokonce i za výhodnější cenu.


Pobyt můžete spojit s procházkami, turistikou nebo si společně zajít na welness. A co jiného může být na Valentýna romantičtějšího než jít společně na masáž nebo do vířivky. Přejeme hodně štěstí u výběru valentýnského pobytu!


 

Vyberte další valentýnské dárky u nás. »

About The Author

marek